Projekt Menu pro změnu

8. 12. 2016 jsme uspořádali pro veřejnost u příležitosti zahájení nového projektu "Menu pro změnu" ochutnávku fair trade a bio produktů.
Návštěvníci (288) mohli ochutnat fair trade kávu, fair trade čokoládu a bio čaj.

Fair Trade Česko a Slovensko

14.12. 2016 přijela k nám do školy velmi milá a ochotná paní ředitelka organizace Fair Trade Česko a Slovensko. Ve třičtvrtěhodinové přednášce nás seznámila s principy Fair Trade, popsala nám probíhající kampaně a práci celé této organizace.

Ekologie ve výuce

Studenti K3.B s prof. Vrzáčkovou připravili informační postery o invazních druzích. Připravené postery si se zájmem prohlédlo 288 návštěvníků Dne otevřených dveří.

ZŠ Bronzová