Projektový den

7. 6. 2018 studenti třetího ročníku s prof. Hyklovou připravili projektový ekoden pro žáky ze ZŠ Emy Destinnové. A jaké bylo téma? Palmový olej, éčka, kompostování, fotosyntéza, třídění odpadu, a to nejdůležitější - ochutnávky:-)

Studenti 3. ročníku s prof. Hyklovou se opět vypravili za dětmi do školky Velvarská. Tentokrát si všichni společně zahráli ekologické hry, které pro děti naši studenti připravili.

Menu pro změnu

Projekt pokračuje

Pěstujeme si vlastní jídlo:-) Bylinky i rajčata vzorně rostou.

Podporujeme zdravý životní styl

O2 Pražská štafeta 2018

13. a 14. 6. 2018 jsme opět pomáhali jako dobrovolníci na občerstvovacích stanicích. Akce se zúčastnilo 35 studentů s prof. Valentovou.

I nadále sbíráme víčka

Malému Hynkovi jsme nasbírali 4547 víček:-)

ZŠ Kuncova1

ZŠ Na Beránku