Podporujeme zdravý životní styl

Volkswagen Maraton Praha 2022 - RunCzech

8. 5. 2022 jsme opět pomáhali jako dobrovolníci na občerstvovacích stanicích. Akce se zúčastnilo 40 dobrovolníků - studenti, absolventi a přátelé s prof. Valentovou.

Ekologie ve výuce na ZŠ

Studenti MSŠCH se snaží předávat své znalosti mladším kamarádům. Letos si vybrali žáky 5. třídy ze ZŠ Emmy Destinové.
Žáci se přišli 3. 5. podívat k nám do školy, poslechnout si něco z ekologie, ale hlavně si přišli vyzkoušet pár zábavných chemických pokusů.

Ekologie ve výuce

Prof. Hyklová se svými studenty F3. zařadila do výuky ekotémata např.: jednorázové obaly a jejich nahrazení, světelný smog. Studenti připravili prezentace a natočili krátké video.

Naše stromy

25.4.2022 se vypravili studenti F3. prof. Valentovou zkontrolovat, jak se daří naší lípě. Změřili průměr kmenu ve výšce 1 m: 60 cm.

Prezentovali jsme Ekoškolu

12. 4. se konaly přijímací zkoušky. Ekotýmáci připravili pro nové žáky informační panely o naší Ekoškole.

Podporujeme zdravý životní styl

Sportisimo 1/2Maraton Praha 2022

2. 4. 2022 jsme opět pomáhali jako dobrovolníci na 3 občerstvovacích stanicích. Akce se zúčastnilo 25 dobrovolníků - žáci, absolventi a přátelé s prof. Valentovou.

Ekotým 2. 2. 2022