Titul Ekoškola

Tam ta dá - fanfára pro oceněnou školu - tu naši!!!!!!!!!!!!!!!!

Na základě auditu, který na naší škole provedli auditoři Sdružení Tereza, nám byl udělen mezinárodní titul Ekoškola. Slavnostní vyhlášení titulů proběhne dne 24. června 2009 v prostorách Senátu Parlamentu ČR. Setkají se zde ředitelé oceněných škol a jejich zřizovatelé, koordinátoři projektu, studenti, zástupci MŠMT a MŽP a partneři programu.

Podporujeme zdravý životní styl - Volkswagen Maraton Praha

Volkswagen Maraton Praha se řadí mezi 10 nejlepších maratonů světa.
10. 5. 2009 podávali občerstvení pro závodníky na 3 stanovištích studenti naší školy. Akce se zúčastnilo celkem 20 studentů. Organizačně zajistila Ing. Valentová.

Měření hluku

21. dubna 2009 studenti Z3. s prof. Kohoutovou prováděli měření hluku na různých místech v okolí školy.

Ekologická vycházka

14. dubna 2009 se vypravili studenti Z3. s prof. Kohoutovou zkontrolovat stav našich stromů a donesli jim i něco k pití:-)).