Návštěva

6. 2. 2007 nás navštívily koordinátorky projektu Ekoškola ze Sdružení Tereza. Konstatovaly, že naše nadšení nezná mezí a naše ekoškola je prostě super.

Botanická zahrada

7. 2. 2007 navštívili členové ekotýmu skleník Fata Morgana v Botanické zahradě v Tróji

Fotosoutěž na téma "Voda"

9. 2. 2007 vyhlásil ekotým fotosoutěž na téma "Voda". Fotografie posoudí odborná porota a výsledky budou vyhlášeny u příležitosti Světového dne vody.

Přednáška na téma "Nebezpečné odpady, PCB a POPs"

20. 2. 2007 se uskutečnila přednáška pro 3. a 4. ročník. Zúčastnilo se jí 54 studentů. Tuto přednášku se nám podařilo zajistit díky spolupráci s naším bývalým absolventem Ing. Jaromírem Manhartem z Ministerstva životního prostředí (odbor odpadů). Studenti se naučili nad problémem diskutovat a vést i rozhovor s odborníkem.