Podporujeme zdravý životní styl

Hervis 1/2Maraton Praha 2012

31. 3. 2012 jsme opět pomáhali jako dobrovolníci. Akce se zúčastnilo 67 studentů.

Spolupráce "Ekoškol":-)

30. 3. 2012 jsme navštívili Gymnázium Na Vítězné pláni. Nejvíce zvědaví jsme byli na jejich hady. Pan profesor Šmíd nám hady ukázal a zajímavě o nich povídal. Někteří odvážlivci si hady vzali do ruky:-)

Dále nám studenti GVP ukázali žížaly ve vermikompostéru a koše na biologický odpad. Věříme, že setkávání ekotýmů bude pokračovat, nadále si budeme předávat zkušenosti a dobré nápady.

Exkurze Lovosice

19. a 26. 3. 2012 byli studenti F3. a F2.A s prof. Kohoutovou, Markem a Chalupovou na exkurzi v Lovochemii a.s., která je největším výrobcem hnojiv v České republice. Jednou z priorit tohoto podniku je šetrný vztah k životnímu prostředí.

První jarní den:-)

20. března 2012 studenti C1.A vyrazili do jarní přírody zkontrolovat naše stromy.

Ekozpravodaj

Konečně je na světě!!!

Máme první číslo našeho Ekozpravodaje. Výtisk si můžete vzít ve školním bufetu.