Den Země 2013

Památné stromy a výstava

Prof. Kohoutová píše: V pondělí 22.4. jsme podnikli se třídou F2. cestu za památnými stromy Prahy. V ulici Panské jsme hledali památný jinan dvoulaločný, ale bohužel je asi zastavěn na některém z pozemků a nebyl vidět. Na rohu ulic Klimentská a Nové mlýny jsme objevili stopadesátiletý platan javorolistý. Pokračovali jsme dále do ulice Řásnovka a našli jsme dokonce stošedesátiletý dub letní. Naši vycházku jsme zakončili shlédnutím výstavy Island - kontrasty živlů v budově Akademie věd na Národní třídě.

Den Země - soutěž tříd

Ekotým vyhlásil soutěž o nejhezčí nástěnku na toto téma.

A takhle se nám vydařily:-)

Podporujeme zdravý životní styl

Hervis 1/2Maraton Praha 2013

6. 4. 2013 jsme opět pomáhali jako dobrovolníci. Akce se zúčastnilo 65 studentů.

ZŠ Jana Masaryka

ZŠ Na Beránku