31. 5. 2007
Světový den bez tabáku

Při příležitosti tohoto dne připravili členové ekotýmu anonymní anketu, ve které zjišťují, kolik studentů a zaměstnanců školy kouří. Výsledky zpracovávají členové ekotýmu ze třetího ročníku a budou zveřejněny na nástěnkách Ekoškoly.

Miliarda stromů na ČT 1

21. 5. 2007 se na ČT 1 uskutečnila beseda o projektu Miliarda stromů pro planetu Zemi a byla o nás:-)). Besedy se zúčastnila Ing. Dagmar Kohoutová, koordinátorka projektu Ekoškola, a Michal Broža z Informačního centra OSN Praha.

Prague International Marathon

13.5.2007 jsme se zúčastnili jako dobrovolníci při podávání občerstvení na PIM (foto). Celkem pomáhalo 25 studentů a 2 vyučující.

Schůzka ekotýmu

11.5.2007 se konala pravidelná schůzka ekotýmu. Členové se seznámili s výsledky ekoanalýzy a začali pracovat na Ekokodexu.

Projekt energie

2. 5. 2007 se uskutečnila přednáška na téma "Energie". Přednášky se zúčastnilo 57 studentů ze třídy F2 a F3. Přednášel Ing. Jan Macák,CSc. z Ústavu energetiky VŠCHT.

Obsah přednášky: