Titul Ekoškola

Tam ta dá - fanfára pro naši školu!

Již potřetí jsme obhájili titul "Ekoškola".

Na základě auditu, který na naší škole v prosinci provedly auditorky Sdružení Tereza, máme právo i nadále užívat mezinárodní titul Ekoškola.

Děkujeme všem studentům, studentkám a vyučujícím, kteří nám trpělivě pomáhají.
Děkujeme všem, kteří nám vycházejí vstříc při našich ekoakcích.

A podle zjištění studentů F2.B - stále je co zlepšovat:-)

Prezentovali jsme Ekoškolu

13. ledna 2015 byl u nás Den otevřených dveří. Členové ekotýmu prezentovali naše úspěšné akce a pro návštěvníky připravili dotazníky na téma "Šetrný spotřebitel - móda".

"Šetrný spotřebitel - energetické štítky" bylo další téma, se kterým seznamovali návštěvníky. Studenti navštívili několik prodejen, hovořili s prodavači, své poznatky zpracovali a vytvořili informační poster.

Naše lípa

Naše stromy pravidelně kontrolujeme:-)

ZŠ Kunratice

ZŠ Bronzová