A jsme tady po prázdninách.

Přejeme všem ekoškolákům pohodový školní rok a děkujeme sběračům víček za pomoc. Nelenošili ani o prázdninách a nasbírali 7900 ks:-) V letošním roce chceme sběrem víček pomoci malému Hynkovi.

Ekoškola po prázdninách zase o něco krásnější

Během prázdnin se podařilo vylepšit prostředí školy. Máme zrekonstruovanou laboratoř fyzikální chemie.

Birell Grand Prix Praha 2015

Podporujeme zdravý životní styl

5. září 2015 jsme opět jako dobrovolníci pomáhali při organizaci běhu Prahou. S prof. Valentovou se zúčastnilo celkem 25 studentů a absolventů.

Sportovní den

22. září 2015 se uskutečnil podzimní sportovní den školy ve volejbale dívek a v kopané chlapců. Na závěr turnaje si s vítězným družstvem dívek zahrálo smíšené družstvo ekotýmu a vyhrálo:-)

Schůzka ekotýmu

Ekotým se po prázdninách sešel na své pravidelné schůzce. Naplánoval akce na následující období - ekoakce v přírodě pro celou školu, účast ekotýmu ve volejbalovém turnaji, výzdobu ke Dni absolventů, získání nových členů z 1. ročníků.....