Informování a spolupráce


O realizaci projektu ve škole jsou pravidelně informováni všichni studenti a zaměstnanci školy. Základní informace o projektu jsou vyvěšené na nástěnkách.

Viki a její kreativní nástěnky:-)
Schola Pragensis 2010


25. - 27. listopadu 2010 jsme na výstavě Schola Pragensis opět prezentovali naše úspěšné ekoškolní akce.


Schola Pragensis 2009


12.-14. 11. 2009 jsme na výstavě Schola Pragensis prezentovali naše ekoškolní úspěchy.
Prezentovali jsme Ekoškolu

14.11.2007 členové ekotýmu seznámili ostatní studenty školy s probíhajícími akcemi projektu Ekoškola. Prezentace se uskutečnila na Studentské odborné konferenci v posluchárně Ústavu makromolekulární chemie AV ČR Praha 6.Miliarda stromů na ČT 1

21. května 2007 se na ČT 1 uskutečnila beseda o projektu Miliarda stromů pro planetu Zemi a byla o nás:-)). Besedy se zúčastnila Ing. Dagmar Kohoutová, koordinátorka projektu Ekoškola, a Michal Broža z Informačního centra OSN Praha.


O realizaci projektu ve škole jsou informováni všichni studenti a zaměstnanci školy. Základní informace o projektu jsou vyvěšené na nástěnce.
Projekt Miliarda stromů pro planetu Zemi


Připojili jsme se k projektu Miliarda stromů, navázali spolupráci s Ing. Václavou Čermákovou (specialistka zahrad a parků) z Magistrátu hl. m. Prahy a s ekotýmem jsme vysadili v Praze na Petříně pětiletou lípu.
Výstava: Světový den vody


Naše trička jsou mediálně známá:-))Snažíme se navázat spolupráci s dalšími osobami (rodiče našich studentů) a institucemi (místní úřad). Velmi důležité je propagovat náš projekt v tisku tzn. navázat spolupráci např. s odbornými chemickými časopisy.