Ekologie ve výuce

Exkurze

23. 9. 2016 studenti K4. s prof. Valentovou a Novotnou navštívili firmu Synthesia a.s. a Explosia a.s. v Pardubicích.

Cena udržitelného rozvoje

22. 9. 2016 byla naší škole za aktivity v oblasti péče o životní prostředí v průběhu "Večera s českou chemií" slavnostně udělena Cena udržitelného rozvoje Svazu chemického průmyslu ČR.

Schůzka ekotýmu

Ekotým se po prázdninách sešel na své pravidelné schůzce. Naplánoval akce na následující období - zapojení do projektu "Menu pro změnu", prezentaci ekoškoly na DOD, doplnění ekotýmu studenty z 1. ročníků...

I nadále sbíráme víčka

Malému Hynkovi jsme tento měsíc nasbírali 5800 víček:-)

Dnešní energetický svět

19. 9. 2016 studenti F3. s prof. Kohoutovou navštívili výstavu "Dnešní energetický svět". Výstava nabízí vhled do světa energetiky populárně-naučným způsobem.

Festival vědy

7. 9. 2016 byli studenti F3. s prof. Kohoutovou v rámci Festivalu vědy na přednášce:

1. Principy úpravy a dodávky pitné vody – přednášející Ing. Ondřej Beneš, Ph.D. z firmy Veolia a.s.

2. Viry – neviditelní zabijáci - přednášející Doc. Ing. Pavel Ulbrich, Ph.D. z VŠCHT Praha

Na Festivalu vědy byl i Josef Dostál – úspěšný olympionik:-)

ZŠ Na Beránku