Menu pro změnu

Akční den

6. 6. 2017 připravili členové ekotýmu "Akční den" pro žáky základních škol. Akce se zúčastnilo 11 členů ekotýmu a 102 žáci ZŠ.
1) Žáci si prohlédli výstavu plakátů na téma "Sezónní a lokální potraviny" a vybrali nejpovedenější z nich.
2) Seznámili se s naším projektem - "Vypěstuj si své jídlo" a ochutnali vypěstované bylinky.
3) Ekotýmáci měli přichystané panely, které informovaly o zdravé výživě a nakupování.

Tam ta dá a vyhrává plakát žáků ze základní školy - Mendelova, Praha 4.

Gratulujeme:-)

Menu pro změnu ve výuce

Studenti K3.A a F3. s prof. Hyklovou se zabývali zdravou výživou a problematikou palmového oleje.

Naše lípa

14. 6. 2017 se studenti F2. s prof. Kohoutovou vypravili zkontrolovat, jak se daří naší lípě.

Lípa roste a sílí

Podporujeme zdravý životní styl

O2 Pražská štafeta 4x5 2017

14. a 15. 6. 2017 jsme opět pomáhali jako dobrovolníci na občerstvovacích stanicích. Akce se zúčastnilo 2 x 25 studentů s prof. Valentovou.

Tak zase hurá do školky

Spolupráce s MŠ Velvarská

Studenti 3. ročníků s prof. Hyklovou připravili informační plakáty a omalovánky pro své malé kamarády.