Jsme tu opět po prázdninách

Fotovoltaická elektrárna Habřina - Úštěk

16. 9. 2008 si studenti Z3. s prof. Kohoutovou prohlédli v rámci exkurze solární elektrárnu v Chráněné krajinné oblasti České středohoří.

Ekotým už zase pracuje

Sešli jsme se 15. 9. 2008 po prázdninové odmlce a s chutí jsme se dali do práce. Čekalo tu na nás docela dost úkolů. Nikdo neodešel s prázdnou:-))
Chceme ještě zlepšit třídění odpadů, snížit spotřebu vody, více používat recyklovaný papír a vylepšit si prostředí ve třídách.

Tesco Night Grand Prix

13. září 2008 jsme opět pomáhali s občerstvením závodníků. Akce se zúčastnilo 12 studentů a Martin Švácha běžel:-)

A dějí se tu věci! Přepadla nás rekonstrukce. Budeme mít konečně nová okna a navíc i novou fasádu. Budeme nejkrásnější Ekoškola!

Jak se daří našim stromům?

Studenti F2. s prof. Kohoutovou se již 4. září vypravili zkontrolovat stav našich stromů - lípy a dubu.