Projektové vyučování pro základní školy

21. 1. 2010 jsme uspořádali chemicko-ekologické dopoledne pro druhou skupinu žáků ZŠ Nedvědovo náměstí.

Zařízení na energetické využití odpadu v Malešicích

21. 1. 2010 se studenti Z4. zúčastnili exkurze v Zařízení na energetické využití odpadu. Studenti se seznámili s celým procesem přeměny odpadu na energii. Průvodce jim podrobně vysvětlil všechny kroky čištění spalin, povolené limity emisí a jejich dodržování a způsoby využití všech produktů spalování (škváry, železného šrotu, popílku a tepelné energie).

Projektové vyučování pro základní školy

18. 1. 2010 jsme uspořádali chemicko-ekologické dopoledne pro žáky ZŠ Angelovova. Rozdělovali jsme směsi, dokazovali kyselé deště, analyzovali půdu, čistili jsme vodu a destilovali.

Adoptovali jsme veverku

13. 1. 2010 jsme se opět stali adoptivními rodiči. Adoptovali jsme VEVERKU KAPSKOU.
Ve skupince pozemních veverek kapských v pavilonu Afrika zblízka je novorozené mládě.

Projektové vyučování pro základní školy

Nový rok jsme začali projektovým vyučováním pro ZŠ.
7. 1. 2010 jsme uspořádali chemicko-ekologické dopoledne pro žáky ZŠ Nedvědovo náměstí. Čistili jsme vodu, dokazovali kyselé deště a destilovali.