Vylepšujeme prostředí školy

Během prázdnin se opět podařilo vylepšit prostředí školy. Dvě učebny jsou nově vymalované a mají novou podlahovou krytinu. Renovace se dočkala také učebna výpočetní techniky.

Ekotým má nové členy:-))

26. září 2011 se konala schůzka ekotýmu a přišli i studenti 1. ročníků:-)) Ekotým se zabýval kontrolní analýzou ekologického stavu školy a plánem činnosti na další období.

Podporujeme zdravý životní styl

3. září 2011 jsme opět jako dobrovolníci pomáhali při běhu NIKE RUN PRAGUE. Akce se zúčastnilo 5 ambasadorů, 40 studentů a 20 absolventů:-)

10. září 2011 jsme se zapojili jako dobrovolníci při běhu MATTONI Grand Prix Praha 2011. Na akci přišlo 28 studentů a 7 absolventů s prof. Valentovou a Kohoutovou.

Chemický kroužek

Uspořádali jsme chemický kroužek pro žáky ze základních škol. Žáci si prakticky vyzkoušeli své teoretické znalosti. Analyzovali půdu, mikroskopem pozorovali půdní bakterie, roztoče, rozkládající se listy apod.