Kořenové čističky odpadních vod

23. 10. 2012 vyslechli studenti F2. přednášku o kořenových čističkách odpadních vod. Přednášející: Ing. Procházková a Ing. Kněžourková.

Den dětských sponzorů

V pondělí 15. 10. 2012 proběhl v ZOO Praha Den dětských sponzorů. Vypravili jsme se navštívit našeho adoptivního synka pásovce kulovitého. Určitě se má velmi dobře neb pořád spí a k vidění je pouze v časných ranních hodinách, kdy je ZOO zavřená:-))

Prezentovali jsme Ekoškolu

12. 10. 2012 se konal Den absolventů a sešla se spousta našich bývalých "ekoškoláků":-) i čestných členů Ekotýmu.
Bylo to milé, tak zase někdy...

Ekozpravodaj

A je tu nové vydání Ekozpravodaje. Čtěte v bufetu:-)

ZŠ Na Smetance