Propojení programů

V rámci programu Ekoškola jsme v minulých letech zasadili 2 stromy. V rámci programu Globe budou studenti v průběhu roku sledovat fenologické změny na našich stromech - lípě a dubu. Pravidelně budou fotografovat jejich fenologické fáze a ze získaných fotografií sestaví fenologický kalendář.

Lípa na Petříně

Dub v zahradě Kinských

Světový den Ekoškol

7. listopad 2012 byl vyhlášen jako Světový den Ekoškol. Na tento den členové ekotýmu připravili "Žlutý den" a soutěž tříd o největší počet studentů ve žlutém, se žlutým batůžkem, penálem, tkaničkami a jinými žlutými kulišárnami:-) I velké děti si rády hrají:-))))))))))

Prezentovali jsme Ekoškolu

7. listopadu 2012 byl u nás Den otevřených dveří. Členové ekotýmu prezentovali naše úspěšné akce a pro návštěvníky uspořádali ochutnávku čajů.

ZŠ Mníšek pod Brdy

ZŠ Bítovská