Obhájili jsme titul Ekoškola

Slavnostní předání titulů Ekoškola se konalo 18. června 2015 v Senátu Parlamentu České republiky.

Botanická zahrada

26. 6. 2015 navštívili studenti 2. ročníku venkovní expozici a skleník Botanické zahrady hl. m. Prahy v Troji. S využitím svých biologických znalostí plnili úkoly podle pracovních listů.

Pomůžeme Ondrovi

23. 6. 2015 jsme předali 14622 víček pro Ondru:-)

Globální oteplování a jeho důsledky

Studenti 1.B si 9. 6. 2015 prohlédli výstavu o životním prostředí "Globální oteplování a jeho důsledky", která se konala v Galerii 1 ve Štěpánské ulici. Cílem projektu bylo seznámit veřejnost s aktuálními tématy ochrany ovzduší.

Sportovní kurz a eko:-)

Na sportovním kurzu jsme se učili orientovat podle buzoly, což nám připravilo nelehké chvíle v lese. U ohně jsme hráli ekologické hry. Hádali jsme různé přírodniny podle daných indicií a vymýšleli pohádky a balady? o globálním oteplování. Nejvíce nám daly zabrat cyklistické výlety. Mapa se ne vždy shodovala s realitou a poznávali jsme opravdu překvapivé biotopy.

Studenti A3. učí prcky třídit odpad:-)

Studenti A3. s prof. Hyklovou připravili několik her, jejichž tématem bylo třídění odpadů. Tyto hry využila MŠ Velvarská v Praze 6. A je vidět, že nápad se líbil:-)

ZŠ Kladno

ZŠ Rožnov